Sipariş Takibi ve Kargo Teslimatı

Yurtiçi siparişlerin gönderimi Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile yapılmaktadır.
 
Gönderiniz kargo firmasına teslim edildiğinde sitemizden mail veya kargo firmasından konu ile ilgili SMS alacaksınız.
**Stokları güncellenecek ürünlerde kargo süreleri uzayabilmektedir!

Müşteri hizmetleri birimimiz, sipariş ve stok durumlarını anlık olarak kontrol etmekte ve ayrıca sistemimiz teknolojisi ile stoklar otomatik olarak güncellenmektedir; buna rağmen satın almış olduğunuz ürün stoklarımızda anlık olarak kalmadı ise ve(ya) hızlı bir şekilde tedarik edemiyorsak, durum sizlere bildirilir ve isteğiniz doğrultusunda ödemiş olduğunuz tutar anında size iade edilir.

Tüm gayretimiz satın almış olduğunuz ürün(leri) en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Kargo Teslimatı Esnasında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Uyarılar !!!

Kargo Paketini Teslim Alırken;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı ürünü tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

Paket İçeriğinde Yer Alan Ürünlerin Kontrolü;

Sitemizden satın aldığınız ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken, kargo paketini açıp gönderilen sevk belgesi içeriği ile paket içerisinde yer alan içeriğin aynı olup olmadığını ve/veya size gelen ürünün sipariş ettiğiniz ürünün aynısı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte durumu belirtir bir tutanak hazırlayınız ve bize acilen bilgi veriniz.

Kargo Firmasından Teslim Aldıktan Sonra Paketin Hasarlı Olduğunu Fark Ettiyseniz;

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Kargonuz geldiğinde belirttiğiniz adreste bulunmaz iseniz; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde tarafımıza iade edilir.
Sitemizde Ücretsiz Kargo olarak belirtilmediği sürece kargo bedeli siparişiniz esnasında seçeceğiniz ürün ücreti üzerine eklenecektir. 
 
Müşteri hizmetleri tüm başlıklar